.

          Firmamız birçok işte kendi geliştirip ürettiği tam otomatik yada yarı otomatik makineler ile üretim yapmaktadır. Böylece hem ilk işletme maaliyetini düşürmekte, hemde istediği kalite ve standartlara ulaşabilmektedir. Ar-Ge faaliyetlerine önem vererek hesaplı, kaliteli ve benzersiz ürünler üretmektedir.

.

       TARİHÇE: KUZUCU METAL 70′ li yıllarda Mehmet KUZUCU tarafından Bisiklet Tamir Atölyesi olarak kurulmuş, daha sonra bisiklet fabrikalarına fason imalatlar yapmıştır. Bir süre çelikeşya işiylede uğraşan işletmemiz, şuanda 1000m2 kapalı alanda 10-12 kişilik çalışanıyla faaliyet gösterip 30 civarında ürün çeşidi bulunmaktadır. İşletmemiz sürekli büyümeyi kendisine hedef alıp, kaliteli ve hesaplı ürünleriyle tüm pazara hizmet etmeye çalışmaktadır.

.

    VİZYONUMUZ: Ürün çeşidimizi çoğaltmak, Ar-Ge faaliyetleriyle bunları sürekli yenileyerek müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda daha kaliteli hizmet sunmak.

.

    MİSYONUMUZ: Sektörde ilk akla gelen saygın firmalar içinde yeralmak, Pazarda LAVELLA Markasıyla aranan ve öncelikli tercih edilen firma olmak.

.

.
20170811_100149_1

40

Yıldan daha fazla

9

Ülkede memnun müşteriler

30

Üzerinde ürün çeşidi

12

Departments